אודותינו

מי אנחנו

חברת עוז טל מערכות מחשוב נוסדה בשנת 1997 על ידי עוז אביזוב מהנדס מיקרוסופט בעל יידע וניסיון רב של כ-23 שנים בשוק העסקי ומשמש כבעלים וכמנכ"ל. כיום מונה החברה כ- 10 טכנאים וצוות מקצועי. מרכז החברה נמצא במרכז ירושלים המאפשרת מענה מהיר ללקוחותיה.

חברת עוז טל מערכות מחשוב, בעלת וותק של כ-18 שנה בשוק העסקי מתמחה במתן מגוון מקיף של פתרונות כוללים ושירותים מקצועיים המספקים מענה לכל הצרכים של מערך המחשוב בארגון. אנו שמים לעצמנו למטרה להתפתח, ליישם טכנולוגיות חדשות ועל-ידי כך לייעל את רמת השירות.

חברת עוז טל מערכות מחשוב מתמחה במתן מגוון פתרונות מחשוב מתקדמים התפורים בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ומהווה גורם מרכזי בתחום המחשוב בישראל ונבחרה כספק פתרונות מצטיין של מיקרוסופט בישראל.

חברת עוז טל מערכות מחשוב הינה חברת אינטגרציה בתחום ה-IT המתמחה במתן פתרונות ושירותים כוללים החל מייעוץ ותכנון ראשוני דרך הקמת תשתיות, הקמת רשת המחשוב הארגונית, מתן פתרונות בתחום התקשורת ואבטחת מידע וכן אחזקה ותמיכה כוללת בכל מערכות המחשוב בעסק.

שירות: חברת עוז טל מערכות מחשוב מאמינים שזמן וכסף הם גורם מכריע בעסקים ולכן גייסנו לעבודה טכנאים ברמה הגבוהה ביותר של אנשי סיסטם בארץ. לקוחותינו נהנים משרות אישי באמצעות מנהל לקוח אשר מייעץ ומלווה את הלקוח החל משלבי התכנון וההקמה של רשת המחשוב דרך ההטמעה והתחזוקה השוטפת.

חברת עוז טל מערכות מחשוב מאמינה במתן שרות וליווי מקצה לקצה המאפשר ללקוח לרכז את כל פעילות המחשוב מול ספק יחיד בין בחומרה ובין בתוכנה. חברת עוז טל מערכות מחשוב שותפה עם לקוחותיה בהפקת ערך עסקי גבוה מטכנולוגיות המידע ומאפשרת להם לרתום את הטכנולוגיה לצרכי הארגון באופן היעיל והמתקדם ביותר, היא נמצאת בחזית הטכנולוגיה על מנת לאפשר ללקוחותיה את הפתרונות הנכונים ביותר לצרכי הארגון.

קרא עוד

הכישורים שלנו

מעבדת שירות
בעיות מחשב
שיפור ביצועי מחשב
שיחזור מערכת
שחזור מידע
אבטחת מידע
גיבוי מידע
ניקוי וירוסים
רשת ביתית
דואר אלקטרוני

עוז אביזוב - מנכ"ל

מנכ"ל עוז טל מערכות מחשוב

שהם כהן - קידום אתרים ומרקטינג

קידום ברשת החיפוש הגלובלית, מקדמת אתרים ומנהלת מרקטינג באינטרנט. בעלת ניסיון רב בבניית אתרי תוכן ועיצובן.

מוריה כהן - עורכת תוכן אתרים

עורכת תוכן לאתרים, מקדמת אתרים ומנהלת מרקטינג באינטרנט, דיוור אלקטרוני לרשימות תפוצה.

רבקה מזרחי - סמנכ"ל

מנהלת קריאייטיב עיצוב תדמית חזותית, מעצבת בחסד עליון מוכנה לכל אתגר ומשימה

ניב טל - מנהל מעבדה

מנהל מעבדה

שמשון בולבין - מחלקת IT

מנהל מחלקת IT

אבי ויס - טכנאי בכיר

יוסף אביזוב - תקשורת והתקנות חוץ

התקנת ארונות תקשורת, חדרי תקשורת ומצלמות במעגל סגור

דוד דיאמנד - תקשורת והתקנות חוץ

התקנת ארונות תקשורת, חדרי תקשורת ומצלמות במעגל סגור

יצחק נחמד - מתכנת בכיר

בונה אתרים מומחה אופטימיזציה לממשקי הניהול השונים. אדם נהדר עם ידע מקצועי רחב.

שמואל רוסה - PHP מתכנת בכיר

מתכנת PHP בכיר ומומחה לינוקס עם ראש אנליטי וסבלנות מסדר את כל המערכות

אבגיל שיטרית - מנהלת פרויקטים

מנהלת פרויקטים נחמדה וסבלנית שיודעת לזרז עניינים וללחוץ על הכפתורים הנכונים במומחיות רבה

אסתר הרצברג - מנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות וכספים

למה לבחור בנו?

תכנון מוקדם הוא שם המשחק בניית תכנית אסטרטגיה חכמה, נכונה וארוכת טווח, תוך בחינה מעמיקה וסקרי שוק של קהל היעד בהתאמה אישית, עם שיטות פעולה שנכנסות לראש של הלקוח ומוציאות משם את המיטב.

תפסנו מבט קיבלנו הכל. ל'בורדו' מומחיות ביצירת ויז'ואל מושך ומעניין ששום לקוח לא יוכל להתעלם ממנו, עם רעיונות פורצי דרך ללכידת תשומת הלב של הלקוח והמחשה של כלל השירותים שיש לכם להציע בצורה ברורה ונוחה.

לכוון נכון להצליח בגדול. שיווק במדיה הוא יעיל זול יותר וממוקד. זאת הסיבה שנוכל לתת לכם קמפיינים מבריקים וסוחפים בעלות מוזלת. פרסום במדיה משאיר אתכם in"'' ושם אתכם בעדיפות עליונה בתוצאות החיפוש של הלקוחות שלכם.

בזכות אסטרטגיה חכמה ודרכי פעולה מגוונות נביא לכם תוצאות שיקנו לכם יתרונות ברורים, יזניקו את העסק שלכם קדימה ויצעידו אותו להצלחה ולעוד לקוחות מרוצים.

מה הלקוחות שלנו אומרים

ברצוננו להמליץ על חברת "עוז טל מערכות מחשוב בע"מ" אגודת "אפרת" מקבלת שירות מעולה מזה 12 שנים בכל נושא שירותי המחשוב של האגודה מחברת עוז טל מערכות מחשוב בע"מ....

- חגי גולדשמידט, מנכ"ל אגודת "אפרת", אגודת אפרת

הנני להמליץ על חברת "עוז-טל מערכות מחשוב בע"מ" החברה נותנת לנו שירותי תמיכה במערכות המחשוב של חברתנו לשביעות רצוננו המלא, מגלה מקצועיות רב, רמת השירות והענות...

- ירון וול, יוסף וולף ושות' בע"מ, יוסף וולף ושות' בע"מ

אני הח"מ, הדס איתן - יצחקי, רח"מ מערכות מידע בתנועת הנוער בני עקיבא, רוצה להודות לאנשי המקצוע של "עוז טל מערכות מחשוב בע"מ" על ביצוע פרוייקט באופן מקצועי מאוד, עמידה...

- הדס איתן - יצחקי , רח"מ מערכות מידע בתנועת בני עקיבא, תנועת בני עקיבא

ברצוני להודות לצוות של חברת "עוז טל מערכות מחשוב בע"מ" על ביצוע פרויקט SOPHOS ברשות הלאומית למלחמה בסמים ובאלכוהול. חשוב לי להדגיש את שיתןף הפעולה בכל שלבי הפרויקט...

- שלמה שאואט, מנהל יחידת המחשוב, הרשות הלאומית למלחמה בסמים ואלכוהול, הרשות הלאומית למלחמה בסמים ואלכוהול