שיפור ביצועי מחשב

גם מחשבים מתעייפים. גם בהם ניכרים פגעי הזמן. גם הם זקוקים להטענת מצברים. הסתכל עליו, על המחשב שלך. האם אי פעם חשבת על כמות הזבל שנצבר בו לאורך השנים? האם ניסית לחשוב מדוע הפך להיות, אחרי כמה חודשים, איטי פי כמה מאשר בתחילת הדרך? אתה חייב לעשות משהו..

תחזוקת המחשב היא הפיתרון. אם חשוב לך להוציא את המחשב ל'חופשה' לה הוא זקוק כל כך, קרא למומחי התמיכה של עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ. הם יבצעו עבורך את התחזוקה הדרושה, ובעזרת שיפור ביצועי המחשב, יחזירו אותו לשנותיו היפות ביותר..

אל תרגיש אשם. כמעט כל אחד מאיתנו מזניח את המחשב שלו, לרוב בשל חוסר מודעות לנושא. אבל אם הגעת לפה, אתה בוודאי כבר מבין שהמחשב שלך זקוק לטיפול מקיף וכולל, כדי לחזור לעצמו. מעין טיפול 10,000 – שייערך, בעזרת מומחי התמיכה של עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ, מבלי לצאת מהבית ומבלי להמתין להגעתו של טכנאי מחשבים.

מקצועי, פשוט ונוח. זוהי מהות השירות שלנו.

ל-עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ מומחי תמיכה מנוסים, שיוכלו לסייע לך בפתירת כל בעיות תחזוקת המחשב שלך:

  • בדיקת כשירות מערכת ההפעלה
  • סריקת כלל רכיבי המערכת
  • פתירת תקלות תוכנה
  • תיאום בין מנהלי התקנים
  • איתור ותיקון בעיות במערכת הרישום (הרג'יסטרי)
  • הסרת תוכנות רוגלות או וירוסים
  • התקנת תוכנות אבטחה למחשב
  • מחיקת קבצים מיותרים
  • הסרת היסטורית התקנות ויומני יישומים

כל אחת מהפעולות הללו תביא לשיפור ביצועי המחשב ללא ספק. אלו פעולות שיש לבצע באופן תדיר, אחת לכמה שבועות – אך רוב המשתמשים נוטים להזניח את העניין. לך יש הזדמנות להפקיד את הנושא החשוב הזה בידי המומחים שלנו.

תן לאנשי עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ לעשות זאת עבורך

המלצת עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ :

איך לדאוג לתחזוקה קבועה של המחשב?

ישנן לא מעט תוכנות אשר מאפשרות תחזוקת מחשב בסיסית באופן קבוע ואוטומטי, באמצעות מערכת ההפעלה: איחוי דיסק, ניקוי דיסק ואף גיבוי מידע. מומלץ לקבוע להן מועדי פעולה קבועים, ללא תלות בזמני העבודה על המחשב.

שאלות נפוצות על השירות שלנו:

האם שיפור ביצועי מחשב הוא לא משהו שאני יכול לעשות לבד?

כפי שציינו, ישנן מספר פעולות בסיסיות שתוכל לבצע לבד לטובת תחזוקת המחשב ושיפור ביצועיו. עם זאת, כדי לזכות בטיפול מקיף ומקצועי, מומלץ לפנות לגורמים מוסמכים ומנוסים בתחום, כמו מומחי התמיכה של עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ .

תוכלו לאתר גם בעיות שאני כלל לא מודע אליהן?

כמובן. אנו סורקים ובודקים בצורה מקיפה את כל יחידות המחשב, במטרה לאתר את הבעיה (או הבעיות) מהן סובל המחשב שלך. רק בדרך זו נוכל להבטיח כי שיפור ביצועיו יהיה מיידי ומורגש בצורה משמעותית.

האם השירות שלכם ניתן גם למחשבים ניידים ומקינטוש?

עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ מספקת שירותי תחזוקה לכל סוגי המחשבים – מחשבים ניידים, מחשבי PC ומחשבי מקינטוש. אנו מעניקים לכל מחשב טיפול מיוחד המתאים לו ול'אופיו' ומבטיח שיפור מקסימלי של ביצועיו.