ניקוי וירוסים

הגדרת תוכנת אנטי וירוס- להתעלם. זה מה שרובינו עושים, גם כשכל הסימנים כבר מופיעים מולנו, על מסך המחשב: האטה משמעותית במהירות, הודעות קופצות בלתי ברורות והתנהגות חשודה באופן כללי. אז מה, גם אתה מתכוון להמשיך להאשים את המחשב, במקום לקחת אותו סוף סוף ל'רופא' ולבדוק אם יש לו וירוסים? עצימת העיניים לא תעזור. התקשר אלינו, אל מומחי התמיכה של עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ ונסיים הכל תוך דקות. הסר דאגה מליבך.

יותר ממיליון וירוסים שונים ידועים לאדם כיום – והנתון הזה לא לקוח מעולם הרפואה, אלא מעולם המחשב. הכמות הזו גודלת בכל חודש בכמעט 100 סוגי וירוסים חדשים. הנתונים הללו ממחישים יותר מכל את הסכנה שאורבת לכל משתמשי המחשב באשר הם. הסכנה מהידבקות בוירוס קטלני, שעלול לפגוע קשות במידע שקיים על המחשב שלך, בתוכנות חיוניות ואף בחומרה, במצבים מסוימים, היא ממשית ביותר כיום. זה הזמן לפנות אל עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ ולזכות בתוך זמן קצר במערך הגנה רציני, אמין ויסודי, שיבלום כל ניסיון כזה.

שירות עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ מאפשר לך לקבל את חבילת ההגנה המושלמת למחשב שלך:

תוכנות אנטי וירוס- מהמתקדמות והטובות בעולם, אשר יגנו על המחשב שלך מפני חדירה של וירוסים זדוניים. ניקוי וירוסים מהמחשב מעולם לא היה פשוט יותר! אנחנו תומכים במחשבים ניידים או נייחים, מסוג PC או Mac (מקינטוש), כולל מכשירי טלפון סלולארי חכם (סמארטפונים) או טאבלטים.

אבל זה לא נגמר בכך. אנחנו יכולים להעניק לך, אם רק תרצה, גם את כל אחד מהשירותים הבאים:

  • סריקת המחשב לאיתור וירוסים
  • ניקוי מלא של המחשב והחזרתו לכשירות מלאה
  • ייעוץ והתקנת תוכנות אנטי וירוס או antispyware
  • שינוי ועדכון הגדרות בתוכנת האנטי וירוס שלך
  • התאמתה-FireWall למשתמש במחשב ולדרך עבודתו.

בניגוד לטכנאים ושירותים אחרים מעולם המחשבים, לא תצטרך לבצע הכנות מיוחדות כדי לזכות בשירות של מומחי התמיכה של עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ: כל שתצטרך הוא חיבור לאינטרנט. השירות שלנו מתבצע ע"י חיבור מרחוק למחשב שלך, בשיטה אמינה ומאובטחת.

שאלות נפוצות על השירות שלנו:

כיצד אפשר לדעת שאכן ישנו וירוס במחשב שלי?

אם המחשב 'מתנהג מוזר' בזמן האחרון, פועל באיטיות, פותח יישומים שמעולם לא ראית ומסרב לפתוח אחרים – ככל הנראה הוא נגוע. בעזרת סריקה מהירה של המחשב, יוכלו מומחי התמיכה של עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ לדעת זאת בוודאות.

האם תוכלו לאתר את כל הוירוסים הקיימים על המחשב שלי?

כאמור, עולם המחשבים מוצף מידי יום בוירוסים חדשים. עם זאת, אנו משתמשים בכלים העדכניים ביותר ומשפרים אותם בהתמדה, כך שמעט מאוד וירוסים, אם בכלל, יוכלו לחמוק מאיתנו בשלב הסריקה.

האם בתום הסריקה והניקוי תוודאו שהמחשב חזר לקדמותו?

כמובן. לאחר ניקוי המחשב מכל הנגעים שנמצאו, מומחי התמיכה של עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ יוודאו שוב כי הוא נקי וכשיר לעבודה, ממש כמו בימיו הטובים.

האם מומחי התמיכה של עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ ילוו אותי גם בהמשך הדרך?

אנחנו נתקין במחשב שלך תוכנת אנטי וירוס מתקדמת שתגן עליך, גם לאחר הטיפול שלנו, באופן יומיומי. מומלץ מידי סוף שבוע כאשר אנחנו נחים להריץ על המחשב באופן יזום סריקה של המחשב מוירוסים.