התקנת מדפסות

קנית מדפסת חדשה. חיברת את כל מה שצריך, הפעלת אותה ו... שום דבר לא עובד. המחשב מתעקש כי משהו בהגדרות אינו כשורה. כמה שזה מתסכל. התקנת מדפסות יכולה לעיתים להפוך למסע ייסורים לא קטן.

'אז מה לעשות?' - אתה בוודאי שואל את עצמך.

תתפלא, אך הדרך לדף הראשון שתנפיק המדפסת שלך דווקא תהיה קצרה מאוד - אם תיעזר במומחי התמיכה של עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ. בעיות בתהליכי התקנת מדפסות הן עניין די שכיח, למעשה. המכשיר הזה נחשב אמנם לאחד הפשוטים והקלים לתפעול, אך לעיתים יצירת הקשר בינו לבין המחשב שלך יכולה להיתקל בקשיים: דרייברים לא מתאימים, קושי בזיהוי המדפסת על ידי המחשב, בעיות בצירופה אל הרשת האלחוטית הביתית ועוד.כל זה יכול להפוך להיסטוריה בתוך זמן קצר.

אנחנו מציעים לך:

  • הגדרת מדפסת ביתית או משרדית
  • הגדרת מדפסת רשת ושילובה ברשת הביתית
  • איתור דרייברים למדפסת
  • תיקון בעיות נקודתיות בעבודת המדפסת

שירות עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ נעשה בעזרת השתלטות מרחוק, אשר מאפשרת לנו לראות בזמן אמת מה הם הקשיים איתם אתה מתמודד בזמן העבודה עם המדפסת. בניגוד לתמיכה טלפונית, אנחנו נדע בדיוק על אילו בעיות אתה מדבר, ולעומת טכנאי מחשבים 'רגילים' -אותנו לא תצטרך להכניס אליך הביתה.

שירות עוז טל מערכות מיחשוב בע"מ מושלם לטיפול בבעיות שמתגלות בעת התקנת מדפסת. רוב המשתמשים מתקשים להסביר בפני צוות התמיכה של היצרן את הבעיה הספציפית איתה הם נתקלים. בעיות התקשורת הללו מתסכלות מאוד, אך איתנו זה פשוט לא יכול לקרות: מה שאתה רואה על המסך, גם אנחנו נראה. אחד לאחד. בעזרתנו, כל בעיה שתצוץ - דינה להיפתר.

שאלות נפוצות על השירות שלנו:

באילו מדפסות תומך השירות שלכם?

שירות עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ ניתן לשלל מותגי מדפסות, מהנפוצות ביותר בשוק הישראלי: מדפסות HP, Epson, Canon, Xerox ועוד.

אינני יודע איזה דרייבר מתאים למדפסת שלי. תוכלו לסייע לי?

כן. גם אם אינך מצליח לאתר את הדרייבר המתאים או אפילו אם אינך יודע כיצד לאתר אותו, נוכל להשלים עבורך את הליך ההתקנה במלואו.

המדפסת שלי מדפיסה בג'יבריש. יש מה לעשות?

גם כאן, מדובר בהגדרות לא נכונות של המדפסת. מומחי התמיכה שלנו ישמחו לעזור לך ולפתור את הבעיה.

האם תוכלו להוסיף את המדפסת גם לרשת בה קיימים מספר מחשבים?

כמובן. השירות של עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ מאפשר התקנת מדפסות רשת גם בבית בו נמצאים מספר מחשבים ואף לרשתות משרדיות. (קרא עוד על השירותים שאנו מספקים להגדרת רשת ביתית).