שחזור מערכת
 
  • בין תקע לשקע צריך אל-פסק
    במחשב ובציוד חשמלי רגיש, כל נחשול או מתח גבוה יכול לגרום נזק בלתי הפיך לכל רכיב
    או חומרה כגון: ספק, לוח אם מסך המחשב, כונן קשיח ועוד. בהתאמה אישית - ללא התחייבות
    למינימום שלוחות.

    אל תרשה לעצמך את ההזנחה הזו!

(success)
@
(success)
(success)
 

לשם מה אני צריך אל פסק?

מעל 60 הפרעות חשמל נמדדות ביום ממוצע!

אנו בעיצומו של חורף סוער בו חווינו על בשרינו הפסקות חשמל, שנגרמות ברמה המקומית מסיבות רבות: פגיעה בכבל הולכה, קצר, עומס יתר, מזג אוויר, ברקים, קריעת חוטי חשמל כתוצאה מרוחות, קריסות עצים ועוד.

אבל זה לא רק עניין של מזג אוויר, ישנה קשת רחבה של אירועי חשמל, לדוגמא : קפיצות מתח העלולות לגרום לשריפת חלקים קריטיים במערכות מחשוב/ציוד מעבדה/מכשירי חשמל רגישים. נפילות מתח הגורמות למערכות לקרוס, ספייקים – קפיצות מתח "תלולות" – מעל ל 270 וולט המתרחשות בפרק זמן של מילישניות וגורמות לשריפה של רכיבים אלקטרוניים רגישים.

מתח נמוך גורם למכשירים אלקטרונים להעלאת הזרם וכמו כן, לצריכת יתר ומעמסה על המערכות, עד כדי קריסה. כל נחשול או מתח גבוה יכול לגרום נזק בלתי הפיך! מוצרי אלקטרוניקה, רגישים במיוחד לשינויים בהספקת החשמל ולרוב אינם ערוכים להתגבר על כך. ולידיעתכם לרוב המכשירים אין מסננים נגד נחשולים או מייצבי מתח.

ואפילו טעויות אנוש כמו שעון שבת שנשאר מכוון במוצאי השבת וכיבה את החשמל בזמן שהמחשב שלכם פעל. ...לכן עלינו לחבר ציוד מתאים שנבנה במיוחד לשמש כמגן הפועל בזמן אמת

הידעת כי מרבית הארגונים בוחרים לעבוד עם Office 365? עשה גם אתה את הצעד החכם הזה.

מתן מענה לנחשולי מתח, ורציפות עבודה בהעדר מתח בכדי להתגבר על עליות חדות (נחשולי מתח) או עומס יתר במתח החשמל, ניתן להשתמש במגן נחשולי-מתח עצמאי שיגן אפילו מפני פגיעת ברקים. כל מכשיר כזה, מסוגל לספק מתח עד 16 אמפר, כך שהוא יכול להתחבר לרב-שקע, ולתת הגנה למספר מכשירים בו זמנית. עבור פתרון כולל לבעיית נחשולי מתח והפסקות חשמל .בחרו במערכת אל פסק. חשיבות האל פסק בעולם המחשבים בעיות שמקורן בכשל חשמלי עלולות לגרום לתוצאות הרסניות – בין אם מדובר בהפסקת חשמל הגורמת לחומרים "ללכת לאיבוד", ובין אם זהו נתיך (פיוז) שרוף שמנתק את המערכת כולה או כל כשל חשמלי אחר. מערכות אל פסק למחשב מונעת שיבושים הנובעים מתקלות בחשמל ומספקות מתח חשמלי קבוע. בהיעדר מטען המסוגל להאריך את פעילות המחשב לזמן ממושך, מערכת האל פסק מעניקה למשתמש את הזמן הדרוש לביצוע פעולות חיוניות: שמירת קבצים פתוחים. כיבוי המחשב באופן מבוקר המונע נזק למערכת. הפעלת מקור טעינה חילופי. בשונה משימוש בגנרטור, במערכות אלפסק אין זמן השהיה בין אובדן הכח ובין הפעלת ספקי הכוח במקרה של שיבושים בזרימת החשמל העיקרית, מצברי האל פסק מספקים זרם ללא כל הפסקה לכל הציוד המחובר למערכת האל פסק, באופן זה נמנע שינוי פתאומי במתח החשמל וקריסת המערכות המוגנות. בזמן נפילת מתח או הפסקת חשמל עלול הכונן הקשיח במחשב להיפגע. יציבות והמשכיות זרימת החשמל. הארכת חייו של כל מרכיב בציוד ההיקפי של המחשב. מניעת נזק ארוך טווח העלול להיגרם כתוצאה משינויים פתאומיים בזרם החשמל. טכנולוגיה עמידה ומוכחת. אין הפחתה באנרגיה המאוחסנת לאורך זמן. איכות החשמל ההגנה הגבוה ביותר מפני הפסקות חשמל טמפרטורת הסביבה אינה משפיעה על מערכת האל-פסק הרוטטיבית מערכת פשוטה - מורכבת ממספר מוגבל של חלקים.

כל הסיבות לעבור למרכזייה טלפונית בענן

דואר אלקטרוני עם תיבת דואר עיסקית בנפח ‎50GB לתיבה

בהתאמה אישית

אין התחייבות למינימום שלוחות, אתם בוחרים כמה שלוחות שאתם רוצים והמחיר הוא לפי שלוחה, ובמידה והחלטתם להרחיב את העסק, אתם יכולים להוסיף שלוחות, בהתאם לגודל העסק.

יכולת גידול

יכולת גידול (או קיטון) בלחיצת עכבר. במערכות הישנות (המקומיות) גידול או קיטון במשאבי המחשוב דרש ביצוע פעולות יקרות של טיפול פיזי בהוספת או הפחתת ציוד ומשאבים. בענן זה נעשה בלחיצת כפתור.

נגישות גבוהה

אפשר להתחבר למרכזייה מכל מקום ובכל רגע נתון. התנאי היחיד הוא חיבור תקין לאינטרנט, שמהווה כיום חלק בלתי נפרד מבתי עסק בכל רחבי העולם.

יותר חסכוני

1)אתם חוסכים את עלויות הרכישה והתחזוקה של ציוד חומרה כי הכל נשמר על שרת מרוחק ולא בבית העסק. 2) אתם חוסכים בעלויות תוכנה כי אין בה צורך. 3) אתם חוסכים בעלויות כוח אדם בתפעול המרכזייה על ידי מומחים.

מרכזייה מתקדמת ועשירה בתכונות לשימוש יומיומי ובזמינות מלאה

יתרונות Office 365?

נתב שיחות אינטראקטיבי

השמעת הקלטה/פתיח אישי והפנייה אוטומטית לפי בחירת המתקשר.

קישוריות למחשב

חיוג מהאאוטלוק בלחיצת כפתור, הקפצת כרטיס לקוח בשיחה נכנסת ועוד...

רשימה שחורה

אפשרות לחסימת מספרי טלפון לשיחות נכנסות/יוצאות.

שרותי הודעות למייל

כל הודעה בתא הקולי נשלחת לתיבות הדוא"ל, עם אפשרות העברה לגורם שלישי.

ניתוב שיחות ישירות לשלוחה

הגדרת מספרי טלפון ישירים לכל שלוחה.

הקלטות וניהול שיחות

תיעוד שיחות מלא, אחסון בענן ושליפה/ניגון ההקלטות ישירות מתוך הדפדפן.

הרשם לעדכונים שבועיים

וקבל טיפים איך לשפר את תפקוד העסק שלך בעזרת מרכזיית IP חדשה

רוצה הדגמה של המערכת?

צור קשר עכשיו ונתאם, או התקשר 02-5002022