שחזור מידע

בהשתלטות מרחוק: המומחים לשירותי שחזור קבצים!

לפעמים זה קורה בלי שום התראה או סיבה נראית לעין. קובץ מסוים, אותו אחד שאתה בדיוק זקוק לו כרגע, פשוט נעלם. לא סתם נעלם – נמחק. אינו קיים יותר. אבד. עד כמה הייאוש גדול באותו רגע, רק אתה תוכל להסביר. אבל אם תשתחרר לרגע מתחושת התסכול שמשתלטת עליך, תבין שהכל יכול להיפתר בן רגע. .

כיצד?

בעזרת שירותי שחזור מידע מקצועיים מבית עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ

שחזור מידע ממחשב, טלפון סלולארי חכם (סמארטפון), כרטיס זיכרון של מצלמה דיגיטלית, MAIL, התקן איחסון נייד (Disc-On-Key) או מחשב לוח (טאבלט), הוא עניין מאוד חמקמק ומורכב. מצד אחד, מדובר בטראומה לא קטנה ובבעיה קשה לפיתרון. מצד שני, מאחר ודרך אחסון המידע (במחשב PC או MAC, טלפון חכם, מצלמה דיגטלית וכדומה) מאפשר לאתר 'עקבות' של קבצים שנמחקו בעזרת כלים מתאימים, מדובר בעניין הפיך בהחלט.

תשאל את המומחים של עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ , הם כבר יספרו לך.

שירותי השחזור צריכים להינתן בצורה מיידית

אם זה סטודנט שנמצא בעיצומה של עבודת גמר מאסיבית ולפתע מגלה שאחד הקבצים החשובים בה נמחק, אם זה אלבום תמונות מהחתונה שנעלם מכרטיס הזיכרון של המצלמה ואם זה מסמך חשוב בעבודה שנמחק מהטלפון הסלולארי החכם כתוצאה מטעות משתמש

אין כאן זמן להשתהות. כל דקה חשובה. לכן, יש צורך טכנאי מקצועי, שיהיה זמין עבורך בתוך שניות וללא פשרות.

 

שירות עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ מבוסס על השתלטות מרחוק על מחשב הלקוח, באופן מיידי ובצורה מאובטחת.

בדרך זו אנו יכולים לספק לך שירות מקיף ובטוח, שיאתר ויטפל בקבצים שנמחקו או נפגמו ופשוט יחזיר אותם לחיים. בניגוד לאותן תוכנות שחזור קבצים מקוונות, בהן כבר חשבת בוודאי להשתמש, בעזרתנו תוכל גם ללמוד איך לנהל את הקבצים החשובים לך בצורה נכונה מעתה והלאה וכיצד להפחית את הסיכוי ל'טראומה' נוספת מסוג זה,כדי שבעתיד תוכל להסתדר לבד, גם ללא שירותי שחזור המידע של עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ

פעולות חירום למקרה של אובדן מידע :

  • בדוק אם הקובץ שנמחק מופיע בסל המחזור של ה-Windows, בתיקיית הפריטים שנמחקו, או בספריית גיבוי שנפתחה בעבר.
  • אל תפעיל שום תוכנה חדשה.
  • הימנע מכיבוי או אתחול של המחשב או מכשיר הטלפון הנייד.

פנה מייד לשירות עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ

כל מה שצריך לעשות זה לפתוח פניה באחת משלושת הדרכים :

  • באתר שלנו: www.oz-tal.co.il
  • במייל: info@oz-tal.co.il
  • בטלפון: 02-50-20-22

ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם במהרה.

על שירות עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ

שירות עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ מתבסס על השתלטות מרחוק. זוהי פעולה מאובטחת ובטוחה עבור הלקוח, אשר דורשת חיבור לאינטרנט בלבד.תוך שניות תוכל להיות מחובר אלינו ולקבל שרות . אנו מספקים שירותי שחזור אייפון (iPhone), שחזור גלקסי, שחזור מחשבים ניידים או נייחים מסוג Mac או PC, שחזור כרטיסי זכרון של מצלמות דיגיטליות, טאבלטים (מחשבי לוח) ועוד.

שירות עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ מציע שיטת תמחור אטרקטיבית וייחודית. התשלום הסופי נקבע על פי זמן השירות בפועל.כלומר, הלקוח משלם על פי זמן השירות, לפי דקה, בהתאם למשך התיקון בפועל.