שחזור מערכת

מערכת ההפעלה מורכבת ממספר רב של תוכנות אשר עובדות בהרמוניה הדדית אחת עם השנייה וכאשר תוכנה אחת כושלת היא עלולה להשפיע על כלל פעילות המחשב ולהוביל אפילו לקריסת המערכת כולה.

כשל של תוכנה עלול לנבוע מאי-תאימות למערכת ההפעלה, התנגשות בין תוכנה אחת לשנייה בביצוע אותה משימה או אפילו התקנה פגומה של תוכנה. בעיות מסוג זה עלולות לקרות בעיקר לאחר התקנת תוכנה חדשה במערכת ההפעלה או משינויים פנימיים כאלה או אחרים שבוצעו בקבצי מערכת חיוניים.

תהליך שחזור מערכת יכול להציל אותנו ממקרים רבים בהם מערכת ההפעלה כשלה ומציגה שגיאות מרובות או בכל בעיה אחרת הנובעת מהתנגשות במערכת ההפעלה כאשר אנו יודעים מה הוא חלון הזמן שבו התחילו הבעיות במחשב האישי שלנו.

מקצועי, פשוט ונוח. זוהי מהות השירות שלנו.

אנו בחברת עוז טל מערכות מיחשוב בע"מ בעזרת מיטב הטכנאים שלנו נשמח לסייע לכם בהחזרת הגלגל לאחור למצב תקינות, באיתור התוכנה הפגומה, תיקון ערכים פגומים בקבצי מערכת חיוניים והחזרת המחשב למצב פעילות תקין לפני שהתחילו הבעיות בעזרת שחזור המערכת ועוד אמצעים מתקדמים נוספים.

שאלות נפוצות על השירות שלנו:

האם שחזור המערכת עלול למחוק תיקיות ומסמכים מהמחשב?

לא, שחזור המערכת משנה אך ורק את הגדרות המערכת בין אם בתוכנות או קבצי מערכת בכדי להחזיר את כל ההגדרות למצב הקודם שבו המערכת עבדה באופן תקין.

האם שחזור המערכת יוביל לפתרון כל תקלה?

לא, אין שום התחייבות כי השימוש בשחזור המערכת יוביל לפתרון התקלה אך הוא בהחלט מהווה חלק מהפיתרון בפעולה של שחזור המערכת למצב קודם תקין.

מעבר לשחזור המערכת האם נדרשות פעולות נוספות?

לרוב נדרשות פעולות נוספות בכדי לחזור למצב תקינות מערכת מלא היות והשחזור מוביל את המערכת לנקודה קדומה שבה הכול עבד באופן. אך אין זה אומר שהבעיה נפתרה במלואה ועל כן הטכנאים המקצועיים שלנו ידעו בדיוק מה נדרש בכדי לפתור את התקלה באופן מלא מבלי שתופיע שוב בעתיד.

האם ניתן להפעיל את שחזור המערכת בכל מחשב??

באופן ברירת מחדל שירות שחזור המערכת פעיל ויוצר נקודות שחזור באופן אוטומטי ובתנאי שאף משתמש לא שינה את הגדרות שחזור המערכת או ניטרל את השירות יהיה ניתן להפעיל את שחזור המערכת ללא שום בעיה.