מעבדות שירות

כשאתם בוחרים לתקן את המחשב שלכם ב- בעוז טל מערכות מיחשוב אתם בוחרים במקצועיות, אחריות ומהירות. תיקון מחשב במעבדה שלנו הוא בעל יתרונות רבים:

אנחנו מתקנים ואתם חוסכים 

המחשבים ספגו הוזלות מחירים משמעותיות בשנים האחרונות, אך עדיין מדובר בציוד יקר למדי. בדרך כלל זול יותר לתקן מחשב מאשר לקנות חדש, הדבר נכון ככל שהמחשב המקולקל יקר ועוצמתי יותר. אצלנו ניתן לתקן הכול: תיקון למחשב נייח ונייד, תיקון מסך, החלפת מקלדת, לוח אם, כונן DVD, כונן קשיח. תיקון המחשב עולה בדרך כלל פחות מחצי ממחיר מחשב חדש. התיקון כולל אחריות מלאה על העבודה והחלקים שהינם מקוריים או ברמה דומה.

שומרים על המידע שלכם 

אנחנו ב- בעוז טל מערכות מיחשוב עושים הכול בכדי לשמור על המידע שלכם. האגור בו מידע יקר ערך שניתן בדרך כלל לחלץ ולהעביר למחשב אחר ולהחזיר למקומו לאחר התיקון. גם כאשר החלק המקולקל הינו הדיסק הקשיח שבו אגור המידע, עם קצת מזל וניסיון ניתן לבצע שיחזור נתונים חלקי או מלא. כשאתם מפקידים את המחשב שלכם לתיקון, דבר ראשון אנחנו מגבים את המידע שלכם ושומרים עליו. בסוף עבודות התיקון המידע מוחזר למקומו בדיוק איפה שהוא היה מקודם.

מתן מענה מהיר 

הנוחות שלכם היא הכוח שלנו, שירות ללא תחרות. תיקון מחשבים זה המומחיות שלנו, אבחון במעבדה מקצועית ותיקה עם צוות מיומן, ציוד בדיקה וחלפים מקוריים. יש הרבה מעבדות שמבצעות תיקון מחשבים, אנחנו עושים את זה גם מהר ועם אחריות. אנחנו מתקנים ואתם חוזרים לשגרה, עם המחשב שלכם והמידע מאורגן כמו שאתם רגילים. המפתח לשירות המהיר והיעיל שלנו טמון בגישה למגוון חלפים ומיומנות גבוהה. אנחנו חיים ונושמים מחשבים כבר למעלה מ-20 שנים וברשותנו כמות עצומה של חלפים למגוון דגמים של המחשבים.

פתרונות מקיפים לצרכים שלכם 

אנחנו עושים הרבה יותר מאשר לבצע תיקון מחשבים, אצלנו בעוז טל מעבדת מיחשוב מספקים שירותים במגוון רחב של תחומי המחשב שלכם.

אנו עוסקים בכל מה שקשור למחשב שלכם:

בנוסף לשירות המקצוענים שלנו, בחנות שלנו ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של אביזרי מיחשוב עם והמלאי הגדול והמגוון ביותר בארץ. אנו עובדים במשך שנים רבות עם לקוחות עסקים ופרטיים מכל רחבי הארץ ומציעים בנוסף לשירות הטכני ואספקה של אביזרים אז למחשב שלכם יש רק בית אחד.

על איכות ושרות לא מתפשרים