גיבוי מידע

סתם לסבר את האוזן איזה נפח של מידע אספתם עד היום על המחשב הביתי שלכם. ולהבדיל איזה חשיבות יש לחומר האגור במחשב העיסקי שלך או בשרת של החברה שלך כל החומר נמצא במקום אחד - הדיסק הקשיח במחשב. בוודאי מדובר באלפי מסמכים ,תמונות , מצגות, קבצי מוזיקה וסרטים, כולם חשובים ויקרי ערך, וכולם נשמרים במקום אחד, יציב ובטוח לכאורה. ומה אם נגיד לך שאותו דיסק קשיח עלול יום אחד לקרוס ולהפסיק לעבוד? כדאי שתבטיח לעצמך עוגן מסוים מעין ביטוח, שישמור על הנתונים שלך יומם ולילה. הגיע הזמן לבצע גיבוי מידע, בעזרת מומחי התמיכה של עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ. גיבוי מידע נשמע עבור אנשים רבים כמו פעולה מסובכת השמורה רק למשרדים גדולים ולתאגידים אשר עוסקים בנושאים הרי גורל. אך זוהי טעות: זו, למעשה, רק דוגמא אחת למשתמשי מחשב אשר זקוקים לגיבוי רציני. סוג נוסף של צרכנים, חשוב לא פחות בפני עצמו, הוא למעשה אדם שמוכר לך היטב - אתה. כשם שאתה שומר מכל משמר על הנכסים ה'מוחשיים' שלך – הבית, הרכב, הרהיטים היקרים ועוד, כך עליך לשמור גם על נכסיך הווירטואליים: התמונות בכרטיס הזיכרון של המצלמה הדיגיטלית שלך, המסמכים החשובים ששמרת על גבי התקן האיחסון הנייד שלך, סרטוני הוידאו ואנשי הקשר שמאוחסנים על גבי הטלפון הנייד שלך (אייפון או גלקסי), כל פריטי המיילים שנמצאים בתיבת הדואר האלקטרוני שלך ושלל הקבצים שנמצאים על המחשב שלך היום. עבדת קשה מאוד לצבור את כמות המידע העצומה הזו. לא חבל להסתכן באובדן מוחלט שלה? ברור שלא. אתה חייב לבצע גיבוי

אילו אמצעי גיבוי עומדים לרשותך כיום:

  • דיסק (CD) צרוב – חד פעמי
  • דיסק קשיח נייד – נפח איכסון גדול במחיר זו
  • גיבוי למחשב אחר ברשת
  • גיבוי ל NAS דיסק קשיח מבוסס רשת
  • Disk On Key
  • שרת גיבוי בענן (גיבוי מבוסס אינטרנט)

מומחי התמיכה של עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ יסייעו לך בבניית מערך הגיבוי המתאים ביותר לאופי השימוש שלך במחשב ולאופי הנתונים הנשמרים בו. בעזרתנו, תוכל לבחור את סוג הגיבוי שיתאים לך יותר מכל ובהמשך, ללמוד כיצד לנהל אותו בצורה נכונה.

אנו מבטיחים לך כי בתום השירות תזכה לאמצעי גיבוי מידע נגיש ונוח, בו תוכל לשמור נתונים כאוות נפשך ולשחזר כל קובץ שתרצה בכל זמן נתון.

תוכל לעשות זאת כבר עכשיו, כל מה שצריך לעשות זה לפתוח פניה באחת משלושת הדרכים :

  • באתר שלנו: www.oz-tal.co.il
  • במייל: info@oz-tal.co.il
  • בטלפון: 02-5002022

ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם עם הצעה קונקרטית עבורכם.

שאלות נפוצות על השירות שלנו:

כיצד תדעו להתאים את הגיבוי בדיוק לצרכים שלי?

שירות עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ נעשה על חיבור מרחוק למחשב שלך וסריקה מהירה שלו. יחד עם הלקוח ותוך כדי חיבור למחשב מגדירים את התיקיות הרלוונטיות לגיבוי.

האם שירותי הגיבוי כוללים את כל סוגי המחשבים?

גיבוי המידע של עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ מתאים למחשבים נושאי מערכת הפעלה של מיקרוסופט ומבחינת החומרה מכל סוגי היצרנים.

כיצד אצור את הגיבוי המתאים לי?

הקמת הגיבוי המתאים לך מתבצעת לאורך כל הדרך בעזרת אנשי עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ, מומחים בענייני גיבוי מידע בענן , ובגיבוי מקומי.

כיצד אוכל לעקוב ולגשת אל הגיבוי בעתיד?

צוות המומחים בעוז טל יעזור ללקוח להכין מסמך אפיון הכולל מידע על החומר שגובה. כיצד ניתן לגשת לענן למשוך חומר במקרה אובדן. שם משתמש וסיסמה לשירותי ענן. מייל יומי עם תיעוד החומר המגובה.