דואר אלקטרוני - מייל

אתה יכול להודות בזה. מדובר בעניין די נפוץ. עבור רוב האנשים, תיבת דואר אלקטרוני היא אגוז קשה לפיצוח. רבים מתקשים להבין אותו עד הסוף. הרי בכל זאת, לא מדובר בכלי אינטרנטי סטנדרטי. בין אם אתה זקוק לסיוע ספציפי בהגדרות המתקדמות של תיבת הדואר שלך, ובין אם אתה צריך עזרה בכל תהליך הגדרתה, אנחנו כאן לרשותך. מומחי התמיכה של עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ יעשו עבורך את העבודה.

אם יש כלי שאפשר להגדיר אותו כחשוב והמהפכני ביותר בעידן האינטרנט, הרי שזהו הדואר האלקטרוני, אי מייל (Email) באנגלית. אין היום אדם שלא מחזיק בתיבה אישית. לא מעט מפעילים גם מספר תיבות דואר במקביל. הבעיה היא, שרוב המשתמשים בדואר האלקטרוני אינם יודעים כיצד למצות ממנו את המיטב. גם היום, לאחר שנים של עבודה עם הכלי הנפלא הזה, ישנם לא מעט משתמשים שעדיין לא מבינים עד הסוף כיצד להתקין או לשנות הגדרות בתוכנות מייל מסוימות. אבל זה לא אומר שהם לא יכולים להסתדר. כשיש להם שירות נוח במיוחד וזמין, 24/7, הקשיים הללו נפתרים בן רגע. עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ - זה כל הסיפור.

שירותי הדואר האלקטרוני שאנו מציעים כוללים:

  • התקנת תיבת דואר אלקטרוני חדשה
  • תיקון בעיות נפוצות (שליחת קבצים מצורפים, אי קבלת מיילים ועוד)
  • הנגשת תיבת הדואר
  • שינוי הגדרות לבקשת הלקוח
  • אבטחת מידע בתיבת הדואר האלקטרוני
  • סנכרון של תיבת המייל עם יתר המכשירים איתם אתה עובד (סמארטפון, טאבלט וכדומה)
  • התקנת תיבות דואר דרך "שירותי ענן"

הצוות של עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ ניסיון רב בטיפול בכל תוכנות וספקי הדואר האלקטרוני שפועלים בישראל ובעולם. תוכל לפנות אלינו בכל בעיה בקשר לתיבת ה-Email שלך, ואנחנו נעשה ככל יכולתנו כדי לעזור.

שאלות נפוצות על השירות שלנו:

האם לאחר השירות רק אני אוכל להיכנס לתיבה שלי?

בתום השירות שיעניקו לך בעוז טל מערכות מיחשוב בע”מ לא יחול כל שינוי בהרשאות הכניסה למייל שלך והוא יישאר מאובטח .

אילו שדרוגים תוכלו לבצע בתיבת הדואר האלקטרוני שלי?

משתמשים רבים לא מודעים לכל האפשרויות שמציעה תיבת הדואר שלהם. אנו נכיר לך אותן ונוכל להציע לך מגוון פעולות, החל בגישה נוחה למייל מכל מקום בעולם ועד שליחת מיילים ישירות למכשירי פקס.

ואם אני לא מצליח להיכנס לתיבת המייל שלי?

אנו מאמינים שבעזרת הניסיון של אנשינו נוכל להתגבר על כל בעיה.

האם אתם תומכים גם בתיבות דואר מטעם ספקיות האינטרנט?

שירות עוז טל מערכות מיחשוב בע”מ לתיבות דואר אלקטרוני כולל כמעט את כל סוגי התיבות, כולל כאלו אשר מקצות ספקיות האינטרנט (ISP) – למעט מקרים בהם מקור הבעיה הוא בספקית עצמה, כמובן.