ביקור באתר לקוח

ביקור באתר הלקוח

בעולם העסקים של היום, זמן הוא הרבה יותר ממשאב, הוא תמצית הכל. זמן שווה כסף, זמן שווה עוד בקרת איכות, זמן שווה יעילות גבוהה יותר והספק טוב יותר. כאשר מתרחשת תקלה טכנית במכשיר חשמלי דוגמת מצלמות אבטחה, רשת מחשבים או מרכזייה ראשית המסנכרנת בין כל התקשורת המשרדית, הרי שמדובר על מצב שמביא לידי בזבוז משאבים ואובדן שעות או ימי עבודה יקרים, ועסקים תאבי חיים והצלחה לא יכולים להרשות לעצמם ימים כאלו.

מעבדות רבות מציעות שירותים מעולים ויכולות ביצוע מצוינות ומושלמות, אך מעטות המעבדות המציעות את שירותיהן ואיכויותיהן באתר הלקוח ולא אצלן במעבדה הטכנית, ואנחנו, בחברת עוז טל מערכות מחשוב בע"מ, גאים ושמחים לספק את צרכי כל לקוחותינו במגרש הביתי שלהם, מבלי לבזבז זמן יקר על העברות, נסיעות, המתנה וכיוצא באלו, אלא להמשיך לעבוד ולתפקד ולחכות זמן קצר עד שאיש מקצוע שלנו יגיע אליהם, יאתר את התקלה, יטפל בה ויחזיר הכל למצבו השגרתי והתקין.

אנו מבצעים גם ביקור באתר הלקוח מעת לעת רק בכדי לוודא שהכל פועל כראוי וכל המערכות שהותקנו אצלו בעסק אכן עומדות במשימתן ובייעודן, כך שכל לקוחותינו יודעים, ובטוחים, כי הם נמצאים בידיים הטובות, האמינות והמקצועיות ביותר בתחום המחשוב, מערכות אבטחת המידע והגנת העסק, הידיים של עוז טל מערכות מחשוב בע"מ.