אבטחת מידע

משתמש ותיק או חדש? אתה עומד לזכות כאן במידע יקר ערך.

זהו עמוד שיסביר לך עד כמה חשוב לפעול עכשיו ולהבין כיצד להגן בצורה הטובה ביותר על החומר הרגיש במחשב שלך. צעד זה קריטי וחיוני עבור המחשב שלך ובעיקר עבורך. הצעד לעבר הקמת מערך אבטחת מידע יעיל ואפקטיבי. מעטים ממשתמשי המחשב הפרטיים מקצים ולו זמן קצר לעניינים אלו. בין אם מדובר בחוסר תשומת לב, הזנחה או חוסר מודעות, הם מותירים את המחשב שלהם פגיע וחשוף מול עשרות איומים חמורים שעשויים להסב להם נזק אדיר. אל תרשה לעצמך את ההזנחה הזו! רק כמה דקות, ותהיה מוגן.

יחד עם החוויה הייחודית וחופש הביטוי הבלתי נגמר, טומנת בחובה רשת האינטרנט, גם בעיה גדולה מאוד: ליקויים קשים באבטחת המידע של המשתמשים, או במילים אחרות: גישה קלה מאוד, יחסית, אל פרטיהם האישיים של הגולשים. רק הודות לתוכנות ואמצעים שונים לאבטחת מידע, המצב הזה לא נחשב לעניין שבשגרה.אבל זה לא אומר שאתה מוגן. לחלוטין לא.

אי שם, במקומות שונים ברחבי הרשת, נמצאים גורמים זדוניים, מעין תאים רדומים, שפשוט מחכים להזדמנות המתאימה ביותר לתקוף. כל ייעודם הוא להסתער על הגולש התמים, חסר ההגנה ולנצל זאת בכדי לפגוע במידע רגיש שנמצא על המחשב, או להשתמש בפרטיו האישיים הכמוסים ביותר, אפילו מבלי שיידע על כך. אותם גורמים מנצלים את הפרצות הללו כדי לחדור לרשתות מחשב מאובטחות ורגישות, לשבש מערכים טכנולוגיים שלמים ועוד.אך אלו המשימות הקשות ביותר מבחינתם. מטרות פשוטות הרבה יותר עבורם נמצאות דווקא אצל האזרח הפשוט: גניבת פרטי כרטיסי אשראי, חשבונות בנק, מסמכים רגישים ואפילו זיוף חתימות הם עניין שבשגרה. במחשב הפרטי הממוצע, הפרצות הללו קיימות בכל מקום, ככל הנראה גם אצלך. מה תוכל לעשות כדי למנוע אותן?

צור קשר מיידי עם מחלקת תמיכה טכנית בעוז טל מערכות מחשוב בע”מ.

מה אנחנו יכולים להציע לך?

  • בדיקה כוללת של מצב האבטחה במחשב שלך
  • אבטחת רשתות החל מהרשת הביתית וכלה ברשתות עיסקיות מורכבות.
  • התקנת תוכנות אנטי וירוס וניקוי המחשב מוירוסים.
  • ייעוץ לגבי שיפור אבטחת המחשב שלך, באופן שוטף או בעתיד.

המלצת עוז טל מערכות מחשוב בע”מ למנוע חדירה לחשבון המייל הפרטי?

השתמש בסיסמא שאינה כוללת פרטים מזהים שלך, כגון שמך המלא או תאריך הלידה שלך או של בן משפחתך ודאג להחליפה אחת למספר חודשים. הצעד הבסיסי ביותר בכל תהליך אבטחת שרתים, דורש שימוש בסיסמאות מורכבות והחלפתן באופן תקופתי.

שאלות נפוצות על השירות שלנו:

כיצד תבדקו את מצב אבטחת המידע במחשב שלי?

שירות עוז טל מערכות מחשוב בע”מ מתבצע באמצעות השתלטות מרחוק על המחשב שלך, פעולה שמאפשרת לסרוק את כל מרכיביו בצורה יסודית ומוצפנת.

השתלטות מרחוק מהווה סכנה לפגיעה במערך האבטחה של המחשב שלי?

לחלוטין לא. שירות ההשתלטות מרחוק של עוז טל מערכות מחשוב בע”מ נעשה על ידי אנשי מקצוע אמינים ומנוסים. הוא נחשב לבטוח ביותר ואינו פוגע באבטחת המידע במחשב שלך.

אילו אמצעי אבטחה תוכלו להציע לי?

שירות עוז טל מערכות מחשוב בע”מ מציע ללקוחותיו את תוכנות האבטחה והאנטי וירוס המתקדמות ביותר שקיימות היום בעולם המחשב. בנוסף, אנו מקפידים להתעדכן כל העת בחידושים האחרונים בתחום.

האם השירות נעשה לטווח ארוך או שמדובר בפעולה חד פעמית?

תלוי במשתמש. עוז טל מערכות מחשוב בע”מ מציעה מגוון של פתרונות הגנה. החל מלקוחות אשר בוחרים בדיקה יומית של מערך המחשבים בארגון . וכלה בלקוחות אשר מתקשרים פעם בשנה לרכוש ולהתקין תוכנת אנטי וירוס למחשב הביתי.